رشد فروش ماهانه خودروسازی هوندا

رشد فروش ماهانه خودروسازی هوندا

شرکت هوندای هند در ماه ژانویه ۲۰۲۱ فروش داخلی ۱۱ هزار و ۳۱۹ دستگاه را به ثبت رسانده است.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از دنیای اقتصاد، براساس نمودار سالانه، فروش خودروساز ژاپنی با عدد ۵ هزار و ۲۹۹ دستگاه در ژانویه ۲۰۲۰ میلادی، ۱۱۴ درصد رشد کرد. در مقایسه با تجارت انجام شده در ماه‌های گذشته به نظر می‌رسد که این ارقام به تدریج به سمت بالا حرکت می‌کنند.

هوندا اخیرا اعلام کرده که صادرات سیتی جدید را نیز آغاز کرده است. این موضوع صادرات این شرکت را در ماه ژانویه به هزار و ۲۳۳ دستگاه افزایش داده، در حالی که در مدت مشابه سال گذشته فقط ۱۸۲ دستگاه هوندا صادر شده است.

 

هوندا

راجش گوئل، معاون رئیس و مدیر بازاریابی و فروش هوندا در هند در مورد عملکرد فروش اظهار کرد: «فروش HCIL همچنان قوی است و فروش ماه اول در سال ۲۰۲۱ بسیار مثبت بوده است. در واقع تقاضای زیاد سدان محبوب سیتی ما بیش از میزان عرضه در ماه گذشته بود و به نظر می‌رسد به جز چند چالش، به سمت بهبود پایدار بازار در حال حرکت هستیم.

ما همچنین اخیرا صادرات هوندا سیتی را به بازارهای جدید آغاز کرده‌ایم که به افزایش میزان صادرات کمک می‌کند. با توجه به اینکه واکسیناسیون کرونا در حال حاضر در حال انجام است، انتظار داریم که رشد فروش بازار مثبت شود و در نتیجه تقاضای مداوم افزایش یابد.»
 

منبع:پرشین خودرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *